Шептицький для дітей - Шпиталь Шептицького - Тернопіль

Шептицький для дітей

Педіатрія – розділ медицини, що вивчає анатомію і фізіологію дитячого організму в різні вікові періоди.
До педіатра необхідно звертатися не тільки у зв’язку із захворюванням вашого малюка, але також і для профілактичного огляду в лікаря.
У нашому Шпиталі ви також можете здати усі види лабораторних аналізів, призначених педіатром.

Коли потрібна допомога педіатра?
В рамках планового огляду дитини першого року життя на прийом до лікаряварто приходити кожні 3 місяці навіть якщо скарги відсутні. Дітей старше одного року – в залежності від стану, анамнезу, перенесених і поточних захворювань. Рекомендуємо записатись на прийом до педіатра, якщо спостерігаєте у дитини:

 • підвищення температури тіла,
 • кашель, нежить
 • біль у вусі
 • кашель, нежить
 • біль у горлі
 • біль в животі
 • зміна стільця (рідкий або закрепи)
 • судоми кінцівок
 • втрата або зниження апетиту
 • будь-які раптові зміни ваги
 • алергічні реакції у дитини
 • виділення з носових порожнин, вух або зовнішніх статевих органів
 • нудота, блювання
 • головні болі, епізоди запаморочень і втрату свідомості.

Як проходить консультація у педіатра?
Прийом лікаря проводиться в комфортних і спокійних для дитини умовах. Спеціаліст уточнює скарги, інформацію про перенесені захворювання, про те, якою була вагітність і пологи (у випадку звернення батьків з дитиною до 1 року), адже ці дані необхідні для створення повної клінічної картини.

Далі фахівець вимірює вагу і зріст, оцінює стан щкіри і слизових оболонок, пропорційність фігури, м’язовий тонус, серцебиття, дихання. Якщо щось насторожить, педіатр призначить дитині більш комплексне обстеження або скерує до вузького спеціаліста.

Окрім педіатра у Шпиталі приймають й інші дитячі спеціалісти:

  • Дитячий хірург — спеціаліст широкого профілю, який надає допомогу дитині при захворюваннях, що потребують оперативного втручання. Лікар спеціалізується на лікуванні: травм різної складності, хірургічних проблем вродженого характеру патологіях і дефектах розвитку.
  • Дитячий невролог спостерігає за розвитком і функціонуванням головного мозку та нервової системи дитини з народження і до 18 років. У спостереженні дітей до року невролог є важливим спеціалістом, адже він уважно контролює психомоторний розвиток дитини. Його головне завдання – вчасно помітити проблему на самому ранньому етапі і передбачити розвиток патологій, які в подальшому можуть негативно відзначитись на розвитку мовлення, пам’яті, здібностей до навчання та інших життєвих процесах.
  • Офтальмолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань очей. Своєчасний візит до нього дозволить виявити проблему та прийняти необхідні заходи для її усунення. Щоб перевірити гостроту зору вашої дитини, запишіться на прийом до дитячого офтальмолога в Шпиталь Шептицького.
  • Отоларинголог – це спеціаліст, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань верхніх дихальних шляхів, вух, що досить часто зустрічаються у пацієнтів дитячого віку.
   В Шпиталі Шептицького у Львові працюють досвідчені дитячі отоларингологи, які ведуть прийом пацієнтів з перших місяців життя, тут ми застосовуємо сучасні ефективні та безболісні методи лікування захворювань ЛОР-органів.
  • Дерматолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних патологій, слизових оболонок, волосся та нігтів. Його допомога дуже актуальна, адже шкіра дитини ще тонка, і будь-які порушення гігієни, вибір неправильних косметичних засобів, низькоякісної білизни, здатні привести до її запалення. Фахівці багатопрофільного Шпиталю Шептицького готові надати допомогу навіть у важких клінічних випадках.
  • УЗД – це безпечний метод виявлення патологічних процесів. Ультразвукове дослідження працює за принципом ехолокації. Датчик видає УЗ-сигнал і приймає його відбиток від внутрішніх органів. За допомогою УЗД можна надати оцінку анатомічним особливостям органів, кровопостачання тканин, наявність новоутворень.
  • Рентгенографія використовується для діагностики захворювань органів дихання, опорно-рухового апарату, кишково-шлункового тракту, нирок. Крім звичайного дослідження лікарі Шпиталю можуть призначити рентгенографію із застосуванням контрасту.
  • Дитячий психолог. Дитинство – це не тільки сама краща, але і сама відповідальна пора в житті людини. Саме в цей час закладаються риси, які будуть характеризувати людину протягом усього його життя. Психологія дітей криє у собі низку секретів, розібравшись у яких, ми можемо налагодити здорові відносини з дитиною.
  • Масаж – один з самих популярних і доступних методів лікування й профілактики цілого ряду захворювань. При умові грамотного підбору методики масажу і високої кваліфікації спеціаліста масаж надає відмінне оздоровлюючий вплив на весь організм пацієнта. Однак дитячий масаж має цілий ряд особливостей, які обов’язково враховуються лікарями Шпиталю Шептицького.

Ми потурбуємось про здоров’я і безпеку Вашої дитини, адже в нашому Шпиталі Шептицького працюють найкращі фахівці!

Послуги

Консультація педіатра550 грн.
Повторна консультація педіатра450 грн.
Консультація дитячого офтальмолога550 грн.
Повторна консультація дитячого офтальмолога450 грн.
Консультація дитячого отоларинголога550 грн.
Повторна консультація дитячого отоларинголога450 грн.
Консультація дитячого невролога550 грн.
Повторна консультація дитячого невролога450 грн.
Консультація дитячого хірурга550 грн.
Повторна консультація дитячого хірурга450 грн.
Консультація дитячого дерматолога550 грн.
Повторна консультація дитячого дерматолога450 грн.
Оздоровчий/лікувальний дитячий масаж (до 1 року) 200 грн.
Оздоровчий/лікувальний дитячий масаж (до 2-3 років) 250 грн.
Оздоровчий/лікувальний дитячий масаж (від 4 років) 300 грн.
ЕХО (дітям від 3-х років) 450 грн.
УЗД черевної порожнини (дітям від 3-х років) 450 грн.
УЗД щитовидної залози (дітям від 3-х років) 400 грн.
УЗД нирок (дітям від 3-х років) 290 грн.
УЗД сечового міхура (дітям від 3-х років) 290 грн.
УЗД м’яких тканин (дітям від 3-х років) 400 грн.
УЗД лімфатичних вузлів (дітям від 3-х років) 0 грн.
УЗД калитки (яєчок) (дітям від 3-х років) 350 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

  Наші лікарі

  Надія Шубала

  сімейний лікар

  Запис на прийом

  Оксана Питляр

  дитячий отоларинголог

  Запис на прийом