Благодійний фонд - Шпиталь Шептицького - Тернопіль

Благодійність, яка рятує

Благодійний фонд

119
років займаємось
благодійністю

250+
успішних проектів

70+
дійсних міжнародних
співпраць

Чи не основним завданням Шпиталю Шептицького у співпраці з Українською Греко-Католицькою Церквою стало забезпечення медичною допомогою зокрема і найменш захищених верств населення. Вже після офіційного заснування Шпиталю (1903 рік) було розроблено базу благодійності на основі народної Лічниці, куди звертались люди за допомогою на безоплатній основі.

Сьогодні ми з гордістю говоримо, що ця традиція продовжується і надалі. 120 років Шпиталь Шептицького залишається єдиною благодійною установою Української Греко-Католицької Церкви, яка активно впроваджує благодійну медичну, соціальну та психологічну діяльність.

Протягом 120 років існування благодійного фонду вдалось успішно реалізувати понад 250 проектів та надати безоплатну допомогу десяткам тисяч пацієнтів. За цей час нашими партнерами стали такі відомі організації як Caritas Austria, Renovabis, CNEWA, Baxter Healthcare, IOM, Фундація «Відродження», GIZ, ПРООН, German Doctor, Rubicon, OutReach, Canadian Medical Assistance Teams, а також медичні установи: Evangelische Lukas-Stiftung Altenburg та багато інших.

Партнерство

Ми активно будуємо партнерські відносини що використовують комбіновані навички, активи, технології та ресурси державного, приватного та неприбуткового секторів для забезпечення сталого розвитку.
Саме партнерські відносини дозволяють нам домогтися більшої результативності та допомоги оточуючим, ніж ми могли б працювати самостійно.

Розбудова партнерства з нами, починається з визначення спільного бачення того, чого ми хочемо досягти спільно, а потім спільного створення партнерства, яке охоплює відповідні сильні сторони різних партнерів. Ми вважаємо, що найефективнішими партнерствами є ті, в яких поділяються ризики, обов’язки та винагороди, що стосуються основних інтересів усіх залучених сторін.

Ми відкриті до співпраці з різними партнерами: від великих транснаціональних корпорацій, місцевих підприємств, університетів, фондів, неурядових організацій до груп діаспори, партнерів в країні, урядових установ та іншими донорами для досягнення однієї цілі – змінювати життя людей на краще по всьому світу.

Контактний email: development.spital@gmail.com

Наша команда

Христина Келеман

керівник відділу розвитку

Олена Кунинець

проектний менеджер

telegram