Вигідні комплексні обстеження для всієї сім'ї - Шпиталь Шептицького - Тернопіль

Вигідні комплексні обстеження для всієї сім’ї

Комплексні обстеження – ключ до якісного життя, то ж пропонуємо скористатись вигідними пропозиціями!

Ми розуміємо, як важливо отримати кваліфіковану допомогу, тому наші комплексні послуги дозволяють швидко та якісно пройти всебічну діагностику та лікування.
Всього за кілька годин ви зможете пройти всі необхідні обстеження та отримати консультації від обраних спеціалістів.

Консультація хірурга + Видалення папіломи
Спеціальна пропозиція дозволяє не тільки отримати професійну консультацію, але й швидко та безболісно видалити папіломи, попереджаючи їх можливе переродження в злоякісні новоутворення та інші.

Вартість 300-520 грн

Консультація невролога + Консультація кардіолога
Поєднання цих фахівців допоможе уникнути серйозних ускладнень, пов’язаних із нервовою та серцево-судинною системами. Комплексний підхід дозволить ефективно лікувати мігрені, артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця та інші.

Вартість 650 грн

Консультація гінеколога + Консультація мамолога
Ці спеціалісти забезпечить оптимальний контроль гормонального балансу і жіночого здоров’я. Це допоможе уникнути проблем, пов’язаних з полікістозом яєчників, менструальними розладами, ендометріозом та інші.

Вартість 650 грн

Консультація ЛОРа + Ендоскопія ЛОР-органів
Поєднання професійної консультації та ендоскопічного дослідження дозволить точно діагностувати та лікувати захворювання вух, горла та носа, такі як хронічний синусит, отит, поліпи носа та інші.

Вартість 650 грн

Консультація гастроентеролога + УЗД органів черевної порожнини
Комплексне обстеження та ультразвукове дослідження органів черевної порожнини допоможе своєчасно виявити та лікувати гастрит, виразкову хворобу, жовчнокам’яну хворобу, панкреатит та інші.

Вартість 650 грн

Вибирайте спеціальну пропозицію, яка найкраще відповідає вашим потребам, і переконайтеся в зручності та ефективності нашого підходу до вашого здоров’я.

Здійснюйте запис за номером гарячої лінії: 0 800 200 112

telegram